DUYURU

BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 AKADEMİK YILI GÜZ VE BAHAR DÖNEMİ ERASMUS+ ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI 1. DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

2. Değerlendirme için Yabancı Dil Yazılı Sınavı 28 Mart 2016 Pazartesi Günü Orman Fakültesi Binası OREN4 No'lu Salonda Saat 15:30'da yapılacak olup öğrencilerin sınavdan yarım saat önce sınav salonunda hazır halde bulunması gerekmektedir. Sınavda yeterli puan alan öğrenciler için yapılacak sözlü sınav ise 30 Mart 2016 Çarşamba günü Edebiyat Fakültesi Binası 3. Kat 312 no'lu sınıfta yapılacaktır.

Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Bölümü Eğitim Kademesi GNO Başvuru Durumu Sınava Girme Durumu & Eksik Belge
1 13010302019 İrem ÇİLİNGİR Makine Mühendisliği Lisans 2,30 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
2 15010401045 Sinem ÇAKICI Sosyoloji Lisans 3,12 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
3 14010201036 Ozan KARAASLAN İktisat Lisans 3,12 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
4 14010201001 Uğur AYDIN İktisat Lisans 2,39 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
5 15010507022 Nurullah KÜÇÜKSAYAR Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Lisans 3,02 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
6 14010602040 Erhan ÇERKEZ Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,63 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
7 14010601007 İlker SERBEST Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği Lisans 2,73 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
8 14010601030 Arefe GÖKBULUT Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği Lisans 2,81 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
9 14010601045 Emine DEMİR Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği Lisans 3,15 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
10 15010602039 Seyfi AKSAKAL Antrenörlük Eğitimi Lisans 3,32 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
11 14010301006 Oktay KARTAL Makine Mühendisliği Lisans 2,40 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
12 14010301018 Sezer ÖZGÜL Makine Mühendisliği Lisans 3,41 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
13 15614801022 Alpay AYAYDIN Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 2,40 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
14 15618113027 Büşra KESKİN Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 2,34 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
15 15618113023 Erman TORAMAN Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 2,41 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
16 14010703049 Selin DANALAR Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 3,14 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
17 15618111029 Erdi KARAMAN Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisans 3,12 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
18 13010202016 Selin DERVİŞ İktisat Lisans 2,54 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
19 14010604042 Mustafa ZEYBEK Rekreasyon Lisans 2,79 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
20 20015528113016 Hasan YILMAZ Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 2,38 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
21 14010401029 Buğse ÖZDEN Sosyoloji Lisans 2,71 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
22 14010401014 Esra ATASOY Sosyoloji Lisans 2,93 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
23 2015528113015 Umut ÖZBEY Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 3,00 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
24 11010303027 Emre AYDOĞDU Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Lisans 2,23 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
25 15010202053 Sümeyye YILDIZ İktisat Lisans 2,35 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
26 53608252258 Nadide Gizem GÜRSON İşletme Yüksek Lisans 3,38 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
27 14010704013 Esma SEBEN Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,23 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
28 15010303016 Bora ALCA Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Lisans 2,52 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
29 14210204071 Gülşah KALKIN İşletme Lisans 3,57 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
30 14010307028 Fuat HAKAN İnşaat Mühendisliği Lisans 2,41 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
31 14010308001 Recep KEDİK İnşaat Mühendisliği Lisans 2,41 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
32 14010303008 Esra ÖZCAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Lisans 2,57 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
33 2015528111010 Kemal Onur ÖZMAN Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisans 3,00 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
34 14010704027 Fatma SAK Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,72 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
35 14010704021 Rümeysa SOLMAZ Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,24 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
36 14010704003 Nuri BULUT Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,44 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
37 14010704007 Mücahit TOSUN Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,31 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
38 14010603069 Güler YILDIRIM Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,93 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
39 14010509020 Büşra ÇAĞAN İlköğretim Matematik Öğretmenliği Lisans 3,16 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
40 14010401042 Mustafa ÇETİN Sosyoloji Lisans 2,86 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
41 14010704029 Hasan Hüseyin DERE Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,57 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
42 11010303002 Sümeyra ALICI Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Lisans 2,01 Geçersiz Asgari Notun Altında
43 14010403032 Ufuk KOŞAL Türk Dili ve Edebiyatı Lisans 2,88 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
44 15010301005 Mehmet Ali SANVER Makine Mühendisliği Lisans 2,87 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
45 15010307005 Emre IŞIKTAŞ İnşaat Mühendisliği Lisans 2,78 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
46 15110401060 Çağla ÇULHA Sosyoloji Lisans 2,75 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
47 13010201038 Hülya MORKOÇ İktisat Lisans 2,70 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
48 14010403053 Çağrı KİRENCİ Türk Dili ve Edebiyatı Lisans 2,67 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
49 14010403002 Fatih UĞUR Türk Dili ve Edebiyatı Lisans 3,12 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
50 13010703004 Cansu PATLAR Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,79 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
51 2015528110014 Seda ŞERİT Orman Mühendisliği Yüksek Lisans 3,63 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
52 2015528110017 Deniz GÜNDÜZ Orman Mühendisliği Yüksek Lisans 4,00 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
53 14010303023 Muhammet Ali AKGÜN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Lisans 2,67 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
54 13010304014 Okan ODABAŞ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Lisans 2,88 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
55 16511694508 Mehmet SEZGİN Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisans 3,25 Geçerli Sınava Girebilir / Yok

 

TOP