DUYURU

BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 AKADEMİK YILI ERASMUS+ STAJ HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI 1. DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

2. Değerlendirme için Yabancı Dil Yazılı Sınavı 28 Mart 2016 Pazartesi Günü Orman Fakültesi Binası OREN4 No'lu Salonda Saat 15:30'da yapılacak olup öğrencilerin sınavdan yarım saat önce sınav salonunda hazır halde bulunması gerekmektedir. Sınavda yeterli puan alan öğrenciler için yapılacak sözlü sınav ise 30 Mart 2016 Çarşamba günü Edebiyat Fakültesi Binası 3. Kat 312 no'lu sınıfta yapılacaktır. Staj yerlerini henüz belirlememiş öğrencilerimizin 18 Nisan 2016 tarihine kadar belirleyip staj yapılacak kurumdan kabul mekuplarını koordinatörlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Bölümü Eğitim Kademesi GNO Başvuru Durumu Sınava Girme Durumu & Eksik Belge
1 13010302019 İrem ÇİLİNGİR Makine Mühendisliği Lisans 2,30 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
2 2014528109008 Fadime YURDAKURBAN Orman Ensdüstri Mühendisliği Yüksek Lisans 3,64 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
3 12010108058 Mehmet Saik ÇETİN Peyzaj Mimarlığı Lisans 2,48 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
4 2014528109007 Şaban MERCİK Orman Ensdüstri Mühendisliği Yüksek Lisans 3,71 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
5 15010401045 Sinem ÇAKICI Sosyoloji Lisans 3,12 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
6 14210204071 Gülşah KALKIN İşletme Lisans 3,57 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
7 13010105005 Fatma Nur ALTINDAĞ Peyzaj Mimarlığı Lisans 2,60 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
8 13010105022 Sinem TÜZ Peyzaj Mimarlığı Lisans 2,34 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
9 130100105017 Kübra OKAY Peyzaj Mimarlığı Lisans 2,77 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
10 14015233059 Bilal BOZKURT Gemi İnşaat Programı Ön Lisans 2,48 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
11 13010602002 İsmail Oğuzhan GÜL Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,65 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
12 14015233021 Seyfettin ÖZVURAL Gemi İnşaat Programı Ön Lisans 2,83 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
13 2015528110004 Saffet YILDIZ Orman Mühendisliği Yüksek Lisans 3,25 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
14 12010205056 Burak SATUK Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Lisans 2,39 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
15 12010205083 Sevgi ŞÜKRAN Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Lisans 2,43 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
16 10010302012 Emre AYDINLIOĞLU Makine Mühendisliği Lisans 2,44 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
17 14110601067 Leyla ÇİÇEK Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans 2,47 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
18 14010602033 Nurullah YILDIZ Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,59 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
19 13010205404 Sibel SEL Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Lisans 2,40 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
20 13010205059 Büşra ÇELEBİ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Lisans 2,51 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
21 2015528110005 Talha Berk ARIKAN Orman Mühendisliği Yüksek Lisans 3,50 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
22 2014528109005 Serhat ŞİMŞİR Orman Ensdüstri Mühendisliği Yüksek Lisans 3,64 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
23 2014528109006 Kadriye GÖKMEN Orman Ensdüstri Mühendisliği Yüksek Lisans 4,00 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
24 13010601063 Rahmi CENGİZ Beden Eğitimi Öğretmenliği Lisans 3,19 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
25 13010602020 Kutay KÖKTÜRK Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,81 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
26 13010601002 Eda BAYRAM Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans 2,74 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
27 13010602047 Utku TANÇ Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,60 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
28 14015222046 Muhammed BİLGİN Bilgisayar Programcılığı Ön Lisans 3,19 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
29 13010207054 Emine Hatun KARKIN Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans 2,28 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
30 12010207054 Nurbahar BORA Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans 3,26 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
31 13010207029 Filiz Deniz KARS Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans 3,23 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
32 14010601049 Oya ÜNAL Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans 2,82 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
33 13010601034 Funda ALTIOK Beden Eğitimi Öğretmenliği Lisans 2,87 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
34 13010703016 Kübra ALP Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,52 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
35 13010601060 Betül MURAT Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans 2,54 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
36 103010601013 Sevim Handan YILMAZ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans 3,60 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
37 1301061045 İrem GÜNESEN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans 3,23 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
38 13010703004 Cansu PATLAR Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans 2,79 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
39 2014528109020 Zeynep Eda ÖZAN Orman Ensdüstri Mühendisliği Yüksek Lisans 3,86 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
40 14015232057 Ahmet Oğuz YELOĞLU Halk ve İlişkiler Tanıtım Bölümü Ön Lisans 1,02 Geçersiz Sınava Giremez / Transkript Puanı
41 29188614212 Şuheda AYDIN Halk ve İlişkiler Tanıtım Bölümü Ön Lisans 2,88 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
42 14015231001 Gamze AÇIKGÖZ Halk ve İlişkiler Tanıtım Bölümü Ön Lisans 2,63 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
43 14010803038 Ahmet Mahmut Ali SÖNMEZ İslami İlimler Lisans 3,71 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
44 12010503010 Merve YILDIRIM İslami İlimler Lisans 3,47 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
45 12010503037 Halim YILDIRIM İslami İlimler Lisans 3,53 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
46 13010801045 Sema KAHRAMAN İslami İlimler Lisans 3,50 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
47 Gökhan GÜLEÇ İslami İlimler Lisans 3,67 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
48 15010802144 Ramazan ŞAHİN İslami İlimler Lisans 3,15 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
49 15010803060 Enes BAYRAK İslami İlimler Lisans 3,45 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
50 15010802149 Mehmet Emin SALMAN İslami İlimler Lisans 3,32 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
51 14010603069 Güler YILDIRIM Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,94 Geçerli Sınava Girebilir / Yok
52 12010602070 Ozan ÇELİK Antrenörlük Eğitimi Lisans 2,57 Geçerli Sınava Girebilir / Yok

 

TOP