PREV
NEXT

Erasmuslu olmak, uluslararası bir ayrıcalıktır...

Erasmus+ Hareketlilikler için Seçilen Öğrencilere Duyuru (Dil Sınıfları-Feragat-Oryantasyon)

Erasmus+ öğrenim ve staj hareketliliği ile seçilen öğrencilerimiz için ücretsiz dil kursumuz 17.03.2018 tarihinde Ağdacı Kampüsü YK Dersliklerinde saat 10:00'da başlayacaktır. Konuyla ilgili ön bilgilendirme oryantasyon toplantısında verilmişti. %80 devam zorunluluğu olan bu kurslarımıza gerekli katılımı göstermeyen öğrencilerimiz hareketlilik haklarını kaybedeceklerdir. Feragat etmeyi düşünen öğrencilerimiz bu durumlarını önce koordinatörlüğümüz ile iletişime geçerek daha sonrasında feragat dilekçelerini bize ulaştırarak belirtmelidirler. Sizlere bilgilendirme maili gönderilerek detaylı bilgiler bu mailde sağlanacaktır. Mail haricinde telefon ile bilgilendirme de sağlanacaktır.

Erasmus+ Öğrenim ve Staj Hareketliliği Nihai Sonuçları

Erasmus+ 2017-2018 akademik yılı staj hareketliliği ve 2018-2019 akademik yılı öğrenim hareketliliği için seçilen aday öğrencilerin listesi açıklanmıştır. Lütfen sonuç listesindeki açıklamalar kısmını dikkatlice okuyunuz.

Erasmus+ Öğrenim ve Staj Hareketliliği Yabancı Dil Yazılı Sınav Sonuçları

Erasmus+ programı kapsamında 2017-2018 akademik yılı için yapılan staj hareketliliği başvuruları ve 2018-2019 akademik yılı için yapılan öğrenim hareketliliği başvuruları için yapılan yabancı dil yazılı sınav sonuçları açıklanmıştır. Sonuç sayfası için tıklayınız. Yabancı dil sözlü sınavı 9 Mart 2018 Cuma günü saat 09:00'da Ağdacı Kampüsü BESYO Binası 3. Kat 313 no'lu sınıfta yapılacaktır. Sınavdan 15 dakika öncesinde sınav yerinde olunuz. Sözlü sınava yalnızca sonucu başarılı yazan adaylar alınacak olup, yazılı sınavda başarısız olan adaylar sözlü sınava alınmayacaktır. Son 1 yıl içerisinde bu sınavlara girip son yapılan sınava girmeyen öğrencilerin geçmiş dönemdeki sınav sonuçları geçerli sayılacaktır.

ERASMUS+ TANITIM GÜNÜ -

20 ŞUBAT 2018 14:00'DA KONFERANS SALONUNDA

Erasmus+ Tanıtım Günümüzde Erasmus hareketliliklerinden yararlanan öğrencilerimiz sizlerle deneyim paylaşımında bulunacaklardır.

Erasmus+ Tanıtım Günü Afiş 2018 Şubat 20

Duyurular

Yeni Gelişmeleri Buradan Takip Edebilirsiniz.

Haberler

Haberleri Buradan Takip Edebilirsiniz.

Gelen Öğrencilerimizden

TOP